Topic: Chcielibyśmy zorganizować pokaz magii na Dzień Dziecka w szkole. Szukamy magika.

Mam pewien problem, ale mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Otóż zdecydowaliśmy razem z Radą Rodziców, że zaprosimy na dzień dziecka iluzjonistę, który uświetni ten dzień i da zarówno dzieciom jak i młodzieży trochę dobrej rozrywki. Od kilku lat pada w ten dzień i tak naprawdę nie wiadomo co z nimi robić. Podpowiecie mi, jak takiego znaleźć?

Re: Chcielibyśmy zorganizować pokaz magii na Dzień Dziecka w szkole. Szukamy magika.

A rada wzięła pod uwagę koszt takiej imprezy? To wcale nie musi być mało

Re: Chcielibyśmy zorganizować pokaz magii na Dzień Dziecka w szkole. Szukamy magika.

Och, pomyślalem także o tym. Dogadałem się z innymi okolicznymi placówkami, które też są chętne, więc koszty przyjazdu się podzielą, a zapłacimy za występ. Myślę, że trzy-cztery pokazy w ciągu dnia spokojnie można zorganizować.

No rzeczywiście, to jest jakieś wyjście. Tylko czy on da radę, to pewnie wyczerpujące.

Najpierw trzeba takiego znaleźć, a potem będziemy się martwić.

Myślę, że najlepszy pokaz magii byłby w wykonaniu iluzjonisty z tej strony: http://piestrzeniewicz.pl/. Po pierwsze dlatego, że jego pokazy są bardzo nowoczesne i będą się podobać każdej grupie wiekowej, po drugie, potrafi on doskonale nawiązać interakcję pomiędzy sobą a dzieckiem i po trzecie, pozwala dzieciom poczuć się kimś ważnym. Dzieciaki „zabijają” się, żeby wyjść na scenę. No i jeszcze jeden atut za nim przemawia: jest młody i jeszcze młodziej wygląda, więc kojarzy się z Harry'm Potterem, a jego prawie wszyscy znają.

Skąd go znasz? Miałeś z nim kiedykolwiek kontakt?

Nie, nie miałem, ale widziałem go i w programie „Mam talent” jak i w „magikach z ulicy” i zacząłem szukać o nim informacji, bo bardzo mi się podobał. Skromny, przyjazny i inteligentny, tak mogę go opisać.

Myślałem, że mi coś więcej o nim powiesz i że widziałeś go na żywo.

Ja go widziałam na żywo i muszę powiedzieć, że jest bardzo miły w kontakcie z innym człowiekiem i bardzo łatwo nawiązuje komunikację.

A gdzie go widziałaś?

A na występie w jednym z hoteli. Cały pokaz był świetnie zorganizowany, piękny podkład muzyczny i interakcja z publicznością, no super.

No dobra, to dziękuję.