Topic: Prośba o pomoc w kupnie obuwia – znacie jakiś sklep online

Witam wszystkich. Mam pewien dylemat związany z kupnem obuwia. Szukam obecnie czegoś do biegania, chcę zintensyfikować swoje treningi i naprawdę powinnam postawić na jakieś dobre buty. Te markowe w zwykłych sklepach kosztują niestety majątek, biorąc pod uwagę moje możliwości finansowe. W necie często dużo taniej, ale tu właśnie pojawia się owy dylemat. Czy w takich miejscach na pewno mają markowe produkty? Może w ogóle możecie polecić jakąś firmę?

Re: Prośba o pomoc w kupnie obuwia – znacie jakiś sklep online

Ogólnie to zależy. Jeśli widziałaś cenę jakiegoś modelu w zwykłym sklepie i w tym internetowym jest on przesadnie tańszy, to faktycznie można mieć pewne podejrzenia.

To prawda co wyżej, ale chyba, że kupujesz w sprawdzonym miejscu. Sprawdź sobie ofertę CTX Sport, w mojej ocenie naprawdę solidna firma, w której nie raz już kupowałem markowe obuwie. Duży wybór to jedno, ale stawiają wyłącznie na te najlepsze modele butów, jest wybór zarówno dla osób aktywnych fizycznie, jak i dla tych co po prostu szukają czegoś na co dzień. Ceny też bardzo przyzwoite.

O widzisz, to już jest jakiś trop. Widzę, że to czego szukam konkretnie jest tam sporo tańsze niż widziałam u siebie w okolicy.

A co konkretnie szukasz, jeśli można wiedzieć oczywiście? wink

Pewnie, żadna tajemnica. Mam na oku te buty https://ctxsport.com/produkt/buty-nike- … sequent-3/. Ogólnie, z tego co już zdążyłam się zorientować cieszą się naprawdę dobrymi opiniami AirMax zresztą jako cała gama obuwia jest chwalona. Jak myślicie? Podoba mi się styl, ale przede wszystkim przemawia za nimi ta poduszka gazowa w podeszwie, chroni stawy, dla mnie to bardzo ważne.

To faktycznie może być dobry wybór, ale polecam Ci solidnie przejrzeć sobie sklep. Dzisiaj obuwia tego typu jest mnóstwo na rynku, mają wiele ciekawych rozwiązań technologicznych i warto się z nimi zapoznać. Masz problemy ze stawami, że ta poduszka gazowa tak Cię interesuje?

Póki co nie, ale w mojej rodzinie ogólnie jest z tym problem. Póki co jestem jeszcze młoda (chyba big_smile), ale mam obawy, że jak nie zadbam o nie to w przyszłości będzie słabo.

Jak na początek to faktycznie mogą być OK. Polecam Ci jednak iść i sobie je przymierzyć, zanim zamówisz online. Oceń, czy nie są dla Ciebie za ciężkie czasem.