Topic: Jakie siedziska kupić do jadalni?

Hej, mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie, bo pytanie wydawać się może cokolwiek banalne, ale zastanawiam się, jakie siedziska wybrać do jadalni? Kupiłam już spory stół, przestrzeń też jest duża, ale mam dylemat, co dalej.

Re: Jakie siedziska kupić do jadalni?

Niby proste, ale czasem nastręcza trudności. Ja akurat wybrałama hokery, bo mamy barek, ale do tradycyjnego stołu, to nie będzie wyglądać zbyt ciekawie.

Re: Jakie siedziska kupić do jadalni?

My z żonką kupiliśmy lawki, fajnie to wygląda, ale przyznam, że nie jest do końca praktyczne, bo nie można się oprzeć przy jedzeniu, no i dzieciaki się na nich wiercą niemiłosiernie. Jedno już raz przekoziołkowało do tyłu i szału nie było.

Re: Jakie siedziska kupić do jadalni?

Ja bym dodała od siebie parę słow. Możesz pojsć w tradycję i wybrać krzesła, coś w ten deseń http://sklep.meblesedia.pl/krzesla-drewniane, solidne, drewniane, awangardowe albo bardziej stonowane, zależy, czego potrzebujesz. Generalnie w tym butiku mają różne kolory i spory wybór tkanin.

Re: Jakie siedziska kupić do jadalni?

Możesz tez wybrać coś równie funkcjonalnego i praktycznego, coś eleganckiego i gustownego. My z żoną zachorowaliśmy na narożniki , pozycjonowane do kuchni. Tu masz link http://sklep.meblesedia.pl/c/25/narozniki-kuchenne.html, wiem, że wybór jest ogromny, my wybraliśmy taki wykonany z litego drewna bukowego z szarymi siedziskami. Jesteśmy zadowoleni.

Re: Jakie siedziska kupić do jadalni?

dzięki za wasze typy. Muszę sobie wszystko przejrzeć i wymierzyć, i podjąć decyzję smile