Topic: Problem z przedwczesnym orgazmem

Czesc. Bede staral sie pisac krotko i zwiezle. Otuz mam problem z dlugoscia stosunku seksualnego. Nie wiem, na ile to za szybko, ale dochodze w ciagu 5 minut, co jest dla mnie strasznie frustrujace. Mam 30 lat i to po prostu jest dla mnie zenujace, ze tak szybko koncze.

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

Ałć… słownik języka polskiego się kłania. Przede wszystkim zwolnij tempo, bo człowiek to nie maszyna. Być może starasz się też coś na siłę udowodnić, a to nigdy nie wychodzi na zdrowie. Po drugie, poszukaj pomocy u specjalisty, nie bierz niczego w ciemno, bo możesz sobie wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Tak jak z niepewnymi środkami na odchudzanie.

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

Nie strasz chłopaka tongue No 5 minut to rzeczywiście problem. Możesz iść do lekarza i poprosić o poradę, ale też po prostu wybierz się do apteki. Ja kiedyś wyjaśniłem pani magister swój problem i że chciałbym jakiś środek na wydłużenie stosunku, to dała mi jakieś tabletki. Nie powiem, były skuteczne.

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

No dobrze, są środki na przedłużenie współżycia, ale  czy nie mają one efektu doraźnego?

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

Ja swojego czasu korzystałem z leków na opóźnienie wytrysku. Oprócz tego, że mogłem się cieszyć jednym stosunkiem bez przerwy, to szybko też się regenerowałem po pierwszym orgazmie i byłem gotowy do dalszej akcji. Obecnie już tych leków nie biorę, bo ich nie potrzebuję. Więc myślę, że nie, nie mają skutku doraźnego, a nie brałem ich już od ponad pół roku.

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

A jakies inne srodki oprucz tabletek?

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

Hej. Zawsze możesz spróbować użyć jakichś maści znieczulajacych. Wiem, że je też się stosuje w przypadku problemów z przedwczesnym wytryskiem, tylko o jakiejś tam określonej mocy, żebyś nie miał innego problemu wink Najlepiej będzie, jak zajdziesz do lekarza, to on Ci wypisze odpowiednią receptę i będziesz mógł zacząć kurację.

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

To chyba jednak zostane przy tabletkach, wydaja mi sie bezpieczniejsze, a tez i chyba kuracja wygodniejsza. Tak czy inaczej dziekuje wszystkim za rady smile