Topic: Problem z przedwczesnym orgazmem

Czesc. Bede staral sie pisac krotko i zwiezle. Otuz mam problem z dlugoscia stosunku seksualnego. Nie wiem, na ile to za szybko, ale dochodze w ciagu 5 minut, co jest dla mnie strasznie frustrujace. Mam 30 lat i to po prostu jest dla mnie zenujace, ze tak szybko koncze.

Re: Problem z przedwczesnym orgazmem

Ałć… słownik języka polskiego się kłania. Przede wszystkim zwolnij tempo, bo człowiek to nie maszyna. Być może starasz się też coś na siłę udowodnić, a to nigdy nie wychodzi na zdrowie. Po drugie, poszukaj pomocy u specjalisty, nie bierz niczego w ciemno, bo możesz sobie wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Tak jak z niepewnymi środkami na odchudzanie.

Nie strasz chłopaka tongue No 5 minut to rzeczywiście problem. Możesz iść do lekarza i poprosić o poradę, ale też po prostu wybierz się do apteki. Ja kiedyś wyjaśniłem pani magister swój problem i że chciałbym jakiś środek na wydłużenie stosunku, to dała mi jakieś tabletki. Nie powiem, były skuteczne.

No dobrze, są środki na przedłużenie współżycia, ale  czy nie mają one efektu doraźnego?

Ja swojego czasu korzystałem z leków na opóźnienie wytrysku. Oprócz tego, że mogłem się cieszyć jednym stosunkiem bez przerwy, to szybko też się regenerowałem po pierwszym orgazmie i byłem gotowy do dalszej akcji. Obecnie już tych leków nie biorę, bo ich nie potrzebuję. Więc myślę, że nie, nie mają skutku doraźnego, a nie brałem ich już od ponad pół roku.

A jakies inne srodki oprucz tabletek?

Hej. Zawsze możesz spróbować użyć jakichś maści znieczulajacych. Wiem, że je też się stosuje w przypadku problemów z przedwczesnym wytryskiem, tylko o jakiejś tam określonej mocy, żebyś nie miał innego problemu wink Najlepiej będzie, jak zajdziesz do lekarza, to on Ci wypisze odpowiednią receptę i będziesz mógł zacząć kurację.

To chyba jednak zostane przy tabletkach, wydaja mi sie bezpieczniejsze, a tez i chyba kuracja wygodniejsza. Tak czy inaczej dziekuje wszystkim za rady smile