Topic: Dobre programy na kompie

Siema! Zależy mi, aby dobrze wyposażyć swój komputer. Potrzebuję go głównie do pracy, ponieważ już dawno wyrosłem z gier.

Re: Dobre programy na kompie

To da się wyrosnąć z gier? Mojemu facetowi zaraz stuknie trzydziestka, a często po godzinach siedzi na tym kompie i myśli, że ratuje świat.

A czym konkretnie się zajmujesz? Grafiką, programowaniem? Przede wszystkim od profesji zależą programy, jakie powinieneś mieć zainstalowane na swoim komputerze.

Jestem programistą. Rzecz jasna potrzebowałbym też dobrego antywirusa.

Jeśli chodzi o antywirusa, to ja korzystam z programu, który polecił mi przyjaciel - ESET NOD 32 antywirus zapewnia kompleksową ochronę. Możesz skorzystać z darmowej, miesięcznej wersji testowej, zanim kupisz. Lubię ten program zwłaszcza dlatego, że ma minimalny wpływ na wydajność komputera. Ponadto dużo czasu spędzam w necie, więc po prostu muszę mieć dobry program, a ten mnie nie zawiódł nigdy.

Ja zaś polecam ze swojej strony pewien program, który nieraz uratował mi komputer. Wystarczy po prostu na bieżąco monitorować, czy nie ma żadnych wirusów, zagrożeń, śmieci. Wpisz sobie w wyszukiwarkę: Bitdefender Total Security 2015 sklep i zapoznaj się – moim zdaniem naprawdę warto. Tutaj także możesz skorzystać z wersji testowej, żeby być na 100% pewnym, że program Ci odpowiada.

W mojej rodzinie jest dwóch programistów i obaj pracują na tym samym programie. Bardzo go sobie chwalą. Z tego co wiem, cena programu Altova XMLSpy – bo o tym programie mowa – nie jest jakaś kosmiczna, a za pomocą różnych funkcji i narzędzi można stworzyć coś fajnego.

Warto też zwrócić uwagę na program Radmin cena jest ok., a program jest naprawdę wart zakupu.  Odkryłem go niedawno, jestem informatykiem w jednej firmie, ale zacząłem brać zlecenia także w innej, a wszystko dlatego, że dzięki wspomnianemu programowi mam zdalny dostęp do komputerów. I nawet jak siedzę przy kolacji z rodzinką, to mogę odejść na chwilę i naprendce udzielić pomocy współpracownikom. Jest to bardzo wygodne. Nie muszę tracić czasu na dojazdy, czy coś w tym stylu – także w grę wchodzi też duuuża oszczędność czasu.