Topic: Szukam mebli…

Witam. Szukam kilku mebli do swojego mieszkania.. Najbardziej to chodzi za mną elegancka sofa z funkcją spania bo od razu załatwiłoby to sprawę z moim salonem, który mógłby służyć jako pokoj gościnny. Dodatkowo, poluję na sklep, który w swoim asortymencie ma głównie meble w kolorze białym, ktoś, coś pomoże? wink Proszę!

Re: Szukam mebli…

Moja droga, musze się podzielić z Tobą moim wielkim odkryciem. Otóż kiedyś wpadłam na ofertę firmy Blackcatdesign i mają oni po prostu przepiękne meble. W swojej ofercie mają również meble białe: http://blackcatdesign.com.pl/meble-biale sama rzuć okiem na ich ofertę.. w linku masz przebogatą ofertę tego typu mebli wink Dzięki takim meblom można pięknie urządzić każde wnętrze i co najważniejsze, mają dużo unikatowych rzeczy w swoim asortymencie, więc można zaskoczyć innych wink

Wow ale mają super ofertę wink Do tego znalazłam jeden piękny stół, który chyba widziałam kiedyś w filmie i się zastanwiałam gdzie można taki kupić wink A tu proszę, pierwszy link i już mam wink Dziękuje ślicznie za pomoc!

Cała przyjemność po mojej stronie. Cieszę się, ze mogłam pomóc i życzę bardzo owocnych zakupów wink