Topic: Firma konsultingowa z Trójmiasta

Witajcie. Szukam firmy, która doradza w sprawach środowiskowych. Mam pewien problem ze składowanie odpadów i chciał bym się poradzić kogoś obeznanego w temacie. Znacie jakąś sprawdzoną i rzetelną firmę? Jeżeli tak to proszę o jakieś namiary.

Re: Firma konsultingowa z Trójmiasta

Jeżeli szukasz firmy zajmującej się ochroną środowiska z Trójmiasta to koniecznie sprawdź EKO-L. Firma od jakiegoś czasu na rynku. Bardzo solidna, posiadają prawdziwych specjalistów w swojej dziedzinie. Wysłałem namiary w prywatnej wiadomości.

Korzystałam z usług tej firmy. Bardzo fachowa pomoc. Na jednym spotkaniu dowiedziałem się o wszystkich zagrożeniach oraz o normach jakie muszę spełnić. Skontaktuj się z nimi to może uda ci się uzyskać pomoc telefonicznie. Jeżeli nie to przyjedzie specjalista i wszystko wytłumaczy.

Jak najbardziej popieram przedmówców. Firma rzetelna i sprawdzona. Od długiego czasu systematycznie korzystam z ich usług. Przy każdej inwestycji pomagają mi ogarnąć wszystkie papiery oraz pozwolenia. Jeżeli szukasz kogoś sprawdzonego to mogę polecić z czystym sumieniem właśnie ich.