Topic: Siatki do pomieszczeń

Interesują mnie siatki, które montuje się we wnękach drzwiowych do pomieszczeń. Prowadzę sklep spożywczy i w okresie letnim jest to wielce nieprzyjemne, kiedy zarówno ja, jak i moi klienci zamiast pracować i kupować muszą odganiać się od wszelkiego rodzaju much i innych owadów. Gdzie kupię takie siatki i czy się sprawdzą w mojej sprawie.

Re: Siatki do pomieszczeń

Znam ten ból. Podobnie, jak ty mam sklep spożywczy. Kupuj szybko moskitiery na drzwi z pewnością szybko odczujesz poprawę. Kosztują niewiele. W razie czego, żeby zapobiec częstemu otwieraniu moskitier, możesz zamontować tak zwaną podwójną przegrodę. Najpierw idzie jedna partia siatek, a kilka metrów za nią kolejną. To już jest bariera nie do przejścia.

Re: Siatki do pomieszczeń

Tylko trzeba mieć ku temu odpowiednie warunku. Ja takich nie mam, więc zastosowałam trochę inne rozwiązanie. Najpierw została zamontowana moskitiera ramkowa z zawiasem, a za nią znalazła się taka, o której mówią wyżej panowie. Od czasu do czasu jakaś mucha się dostnie, ale jest to raczej wartość detaliczna, a nie hurtowa, jak to było wcześniej przed montażem siatek.