Topic: Akcesoria dla par – co można kupić do 100zł?

Dzień dobry, kłaniam się. Jako niedoświadczony w te klocki facet pragnę się was poradzić. Długo rozmawialiśmy o tym z moją dziewczyną i chcielibyśmy coś zmienić w naszej intymności. Mianowicie postanowiliśmy, że wprowadzimy do naszego seksu jakieś zabawki, aby uatrakcyjnić te chwile. Mówią, że zabójstwem dla związku jest monotonia łóżkowa, więc chcemy temu zaradzić. Podpowiedzcie jakie gadżety warto kupić do sypialni. Niestety więcej jak 100zł nie możemy na ten cel przeznaczyć.

Re: Akcesoria dla par – co można kupić do 100zł?

Witam, to zalezy od tego na czym się skoncentrowaliście. Jedni wolą wibratory, inni preferują piórka, ludzie są różni i ich doznania także.  Może specjalna maść na wzrost członka spełni wasze oczekiwania, może tego wam potrzeba. Ty byłbyś bardziej zadowolony, wzrosło by twoje ego, ona zaczerpnęła by inne korzyści.

Hejka, ja tam w kremy takie nie wierzę, zdecydowanie lepszy pompka powiększająca penisa, co ci po kremie, tutaj masz i przyjemność i efekt. Jak dla mnie wolałbym sobie tak dogodzić niż się smarować.

Witam, kupcie sobie wibrator i zróbcie sobie inną grę wstępną. Niech ci dziewczyna zafunduje erotyczny pokaz, żebyś uświadomił sobie jak lubi, abyś był lepszy w tym temacie.

Witam. Jeśli mogę się wtrącić do tego męskiego grona, to poleciłabym kule gejszy sama używam i nie wyobrażam sobie gry wstępnej bez tego elementu. Doskonale stymuluje mój punkt g. Oczywiście są także dostępne kulki analne, dla każdego coś dobrego, generalnie polecam takie gadżety dla kobiet.

Najlepiej będzie jak sobie wejdziesz na stronę jakiegoś sklepu erotycznego i pokażesz swojej pani dostępny asortyment. Wtedy sami zadecydujecie jaki produkt się wam przyda.

Wszystko ładnie i super, ale gdzie ja znajdę taki sklep, który gwarantuje dyskretną wysyłkę? Nie mieszkamy niestety sami. Wolałbym, aby nikt się o tym nie dowiedział.

A co w tym trudnego, wpisz sobie w wyszukiwarce i się znajdzie. Teraz większość sklepów oferuje dyskretną dostawę.

Witam panów i panie, zajrzyjcie sobie do sklepu światerosa.pl  tam macie szeroki wybór. Wysylka jest dyskretna więc bez obaw. Pozdrawiam